Akademik Personel

 

Unvanı Adı SoyadıÖğr. Gör. Mesut Çağrı YILMAZ (Bölüm Başkan V.)
Anabilim Dalıİç Mekan Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43350
E-Postamcyilmaz@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Unvanı Adı SoyadıÖğr. Gör. Öznur SİLAHŞÖR (Program Koordinatörü)
Anabilim DalıModa Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43348
E-Postaosilahsor@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Unvanı Adı SoyadıDr. Öğretim Üyesi Agah Oktay ÖZDEMİR
Anabilim DalıModa Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43351
E-Postaaoozdemir@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Unvanı Adı SoyadıÖğr. Gör. Adalet Ana DURU
Anabilim DalıModa Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43345
E-Postaaduru@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Unvanı Adı SoyadıÖğr. Gör. Neslihan İLTER
Anabilim DalıModa Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43280
E-Postanilter@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Unvanı Adı SoyadıÖğr. Gör. Betül ELİBOL
Anabilim DalıModa Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43276
E-Postabetul.elibol@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
Unvanı Adı SoyadıÖğr. Gör. Tevfik Fikret ALYANAK
Anabilim DalıModa Tasarımı
Telefon(0446) 226 66 03
E-Postatfalyanak@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş