İdari Kadro

 

Yüksekokul Sekreteri
Adı SoyadıHikmet AKTAŞ
GöreviYüksekokul Sekreteri
Telefon(0446) 226 66 03 – 43255
E-Postahaktas@erzincan.edu.tr
Kütüphane
Adı SoyadıMetin SARIGÖL
GöreviMühendis (Kütüphane)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43319
E-Postamsarigol@erzincan.edu.tr
Öğrenci İşleri
Adı SoyadıElife DOĞANTEKİN
GöreviMemur (Öğrenci İşleri)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43334
E-Postaedogantekin@erzincan.edu.tr
Memur
Adı SoyadıYaşar KARADEMİR
GöreviMemur (Ambar Memuru)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43269
E-Postaykarademir@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıHayrettin TOPUZ
GöreviMemur (Santral)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43334
E-Posta@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıHalim KÖKSAL
GöreviMemur (Ayniyat Saymanı)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43281
E-Posta@erzincan.edu.tr
Tekniker
Adı SoyadıAyhan YETER
GöreviTekniker (Bilgisayar Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43290
E-Postaayeter@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıCoşkun ERARSLAN
GöreviTekniker (Otomotiv Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03
E-Postacerarslan@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıFuat KILINÇER
GöreviTekniker (Bölüm Sekreteri)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43288
E-Postafkilincer@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıMurat KÖSE
GöreviTekniker (Bölüm Sekreteri)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43258
E-Postamuratkose@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıYaşar ÇALIK
GöreviTekniker (İç Mekan Tasarımı Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43340
E-Postaycalik@erzincan.edu.tr
Teknisyen
Adı SoyadıFuat YENER
GöreviTeknisyen (Elektronik Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43272
E-Postafyener@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıMuhammet TERCAN
GöreviTeknisyen (Yazı İşleri)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43259
E-Postamtercan@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıAyhan ÇAM
GöreviTeknisyen (Elektronik Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43305
E-Postaacam@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıTahir BULUT
GöreviTeknisyen (İç Mekan Tasarımı Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43340
E-Postatbulut@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıNazmi SUDAŞ
GöreviTeknisyen (Makina Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43336
E-Postansudas@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıServet LİMON
GöreviTeknisyen (Kaloriferci)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43308
E-Postaslimon@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıMehmet KINIK
GöreviTeknisyen (İç Mekan Tasarımı Bölümü)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43340
E-Postamkinik@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıTugay Sonsuz SERT
GöreviTeknisyen (Mutemet)
Telefon(0446) 226 66 03 – 43281
E-Postatsert@erzincan.edu.tr
Hizmetli
Adı Soyadıİsmail GÜRLER
GöreviHizmetli
Telefon(0446) 226 66 03 – 43001
E-Posta@erzincan.edu.tr
Hizmet Alımı
Adı Soyadıİbrahim TEKİN
GöreviHizmet Alımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43307
E-Posta@erzincan.edu.tr
Adı Soyadıİsmail SEVİMLİ
GöreviHizmet Alımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43307
E-Posta@erzincan.edu.tr
Adı SoyadıAydın TUNCAY
GöreviHizmet Alımı
Telefon(0446) 226 66 03 – 43300
E-Posta@erzincan.edu.tr